BAC 2019 Proba D

BAC 2019 Proba D

ÎN ATENȚIA CANDIDAȚILOR ÎNSCRIȘI
LA EXAMENUL DE BACALAUREAT IUNIE-IULIE 2019, 
PROBA D – PROBA DE EVALUARE
A COMPETENTELOR DIGITALE

  1. Examenul scris se va desfășura în ziua de VINERI, 7 iunie 2019, pentru toti candidatii.
  2. Accesul în sălile de examen se face între orele 12:00-12:15, examenul incepand la ora 13:00.
  3. Candidații vor avea asupra lor cartea de identitate și pix cu pastă albastră.

Repartizarea pe săli

PROBA D, din data de 7.06.2019

SALA LABORATOR INFORMATICA 1, ETAJ 2

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ

TIP OFFICE

(2007/2010/2013)

1

AL JAILAWY EAE MENA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2007

2

BALAȘ C. M. ALEXANDRA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2007

3

BĂLAN G. GEORGE DANIEL

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2007

4

BODÎRLĂU C. ANDREEA ALEXANDRA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2007

5

COȚOFANĂ C. DANIELA ALEXANDRA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2007

6

DĂNĂILĂ O. GEORGETA ELENA

Liceul

ECOPROF

2007

7

DINU S. ELENA BIANCA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2007

8

DUMITRU C. ANDREI CRISTIAN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2007

9

DUMITRU I. GEORGIANA DANIELA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2007

10

GRIGORAȘ A. C. MIHAI VALENTIN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2007

11

GRIGORIȚĂ I. V. CLAUDIU

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2007

12

HODOBAȘA Ș. IOAN ROBERT

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2007

13

IONIȚĂ D. PETRUȚ DENIS

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2007

14

IORDACHE P. F. FLORENTINA CORNELIA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2007

15

LAVRIC M. GEORGE ALEXANDRU

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2007

SALA LABORATOR INFORMATICA 2, ETAJ 2

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ

TIP OFFICE

(2007/2010/2013)

1

MIHAI  D. ALEXANDRU MIRCEA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2010

2

MIHĂILĂ C. F. DENIS ALEXANDRU

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2010

3

MOXA G. GEORGE CRISTIAN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2010

4

NAUGHTON G. T. BEATRICE ANISIA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2010

5

NECULA P. GEORGE ADRIAN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2010

6

NIȚĂ V. IONUȚ ANDREI

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2010

7

NIŢU L. FLORIAN VALENTIN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2010

8

PAVEL M. C. EDUARD ADRIAN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2010

9

POPA M. D. ANDREEA SIMONA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2010

10

POPA-GHEORGHE C. ANDREI DAVID

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2010

11

RODEAN O. C. ANDREEA NICOLETA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2010

12

ROȘCA-GRIGORE I. ANDREI

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2010

13

SÎRBU GH. MARIA ALEXANDRA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2010

14

SÎRBU N. IOANA CĂTĂLINA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2010

15

STOICANA C. RADU MARIAN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2010

16

TÎRȚĂU A. NICOLAE VALENTIN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2010

17

UNTESCU-IONIŢĂ A. L. ALEXANDRU SORIN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2010

18

VOICU M. COSTIN GEORGIAN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

2010

Site creat de Doimih