BAC 2019 proba C

BAC 2019 proba C

ÎN ATENȚIA CANDIDAȚILOR ÎNSCRIȘI

LA EXAMENUL DE BACALAUREAT IUNIE-IULIE 2019,
PROBA C – PROBA DE EVALUARE

A COMPETENTELOR LINGVISTICE INTR-O LIMBA DE CIRCULATIE INTERNATIONALA

(LIMBA ENGLEZA)

  1. Proba scrisa se va desfășura în ziua de MIERCURI, 12 iunie 2019, pentru toti candidatii; accesul în sălile de examen se face între orele 11:00-11:30, examenul incepand la ora 12:00 (se finalizeaza la ora 15).
  2. Proba orala se va desfășura în ziua de JOI, 13 iunie 2019, pentru toti candidatii, conform repartizarii;candidatii se vor prezenta cu o jumatate de ora inaintea programarii.
  3. Candidații vor avea asupra lor cartea de identitate și pix cu pastă albastră.

REPARTIŢIA CANDIDAŢILOR PE SĂLI

PROBA DE ÎNŢELEGERE A UNUI TEXT AUDIAT SI PROBA SCRISA

din cadrul Probei C, din data de 12.06.2019
Limba Engleza

SALA CABINET GEOGRAFIE, ETAJ 1

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ

Limba de circulaţie internaţională susţinută

1

AL JAILAWY EAE MENA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

2

BALAȘ C. M. ALEXANDRA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

3

BĂLAN G. GEORGE DANIEL

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

4

BODÎRLĂU C. ANDREEA ALEXANDRA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

5

COȚOFANĂ C. DANIELA ALEXANDRA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

6

DĂNĂILĂ O. GEORGETA ELENA

Liceul

ECOPROF

Lb. Engleza

7

DINU S. ELENA BIANCA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

8

DUMITRU C. ANDREI CRISTIAN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

9

DUMITRU I. GEORGIANA DANIELA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

10

GRIGORAȘ A. C. MIHAI VALENTIN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

11

GRIGORIȚĂ I. V. CLAUDIU

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

12

HODOBAȘA Ș. IOAN ROBERT

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

13

IONIȚĂ D. PETRUȚ DENIS

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

14

IORDACHE P. F. FLORENTINA CORNELIA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

15

LAVRIC M. GEORGE ALEXANDRU

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

16

MIHAI  D. ALEXANDRU MIRCEA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

17

MIHĂILĂ C. F. DENIS ALEXANDRU

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

PROBA DE ÎNŢELEGERE A UNUI TEXT AUDIAT SI PROBA SCRISA

din cadrul Probei C, din data de 12.06.2019
Limba Engleza

SALA CABINET ISTORIE, ETAJ 1

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Unitatea şcolară de învăţământ

Limba de circulaţie internaţională susţinută

1

MOXA G. GEORGE CRISTIAN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

2

NAUGHTON G. T. BEATRICE ANISIA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

3

NECULA P. GEORGE ADRIAN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

4

NIȚĂ V. IONUȚ ANDREI

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

5

NIŢU L. FLORIAN VALENTIN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

6

PAVEL M. C. EDUARD ADRIAN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

7

POPA M. D. ANDREEA SIMONA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

8

POPA-GHEORGHE C. ANDREI DAVID

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

9

RODEAN O. C. ANDREEA NICOLETA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

10

ROȘCA-GRIGORE I. ANDREI

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

11

SÎRBU GH. MARIA ALEXANDRA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

12

SÎRBU N. IOANA CĂTĂLINA

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

13

STOICANA C. RADU MARIAN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

14

TÎRȚĂU A. NICOLAE VALENTIN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

15

UNTESCU-IONIŢĂ A. L. ALEXANDRU SORIN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

16

VOICU M. COSTIN GEORGIAN

Colegiul Tehnic Dimitrie Leonida

Lb. Engleza

PROBA ORALĂ DIN CADRUL PROBEI C, DIN DATA DE 13.06.2019

Limba Engleza
COMISIA: prof. NEAGU NICOLETA, prof. CICIOC ION

 SALA CABINET LB. ROMANA, ETAJ 1

Nr. crt.

Numele si prenumele

candidatului

Limba de circulaţie internaţională susţinută

Unitatea şcolară de învăţământ

Ora de susţinere a probei

  1.  

AL JAILAWY EAE MENA

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

9.00

  1.  

BALAȘ C. M. ALEXANDRA

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

9.10

  1.  

BĂLAN G. GEORGE DANIEL

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

9.20

  1.  

BODÎRLĂU C. ANDREEA ALEXANDRA

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

9.30

  1.  

COȚOFANĂ C. DANIELA ALEXANDRA

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

9.40

  1.  

DĂNĂILĂ O. GEORGETA ELENA

Lb. Engleza

Liceul

ECOPROF

9.50

  1.  

DINU S. ELENA BIANCA

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

10.00

  1.  

DUMITRU C. ANDREI CRISTIAN

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

10.10

  1.  

DUMITRU I. GEORGIANA DANIELA

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

10.20

  1.  

GRIGORAȘ A. C. MIHAI VALENTIN

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

10.30

  1.  

GRIGORIȚĂ I. V. CLAUDIU

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

10.40

  1.  

HODOBAȘA Ș. IOAN ROBERT

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

10.50

  1.  

IONIȚĂ D. PETRUȚ DENIS

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

11.00

  1.  

IORDACHE P. F. FLORENTINA CORNELIA

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

11.10

  1.  

LAVRIC M. GEORGE ALEXANDRU

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

11.20

  1.  

MIHAI  D. ALEXANDRU MIRCEA

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

11.30

  1.  

MIHĂILĂ C. F. DENIS ALEXANDRU

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

11.40

  1.  

MOXA G. GEORGE CRISTIAN

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

11.50

  1.  

NAUGHTON G. T. BEATRICE ANISIA

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

12.00

  1.  

NECULA P. GEORGE ADRIAN

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

12.10

  1.  

NIȚĂ V. IONUȚ ANDREI

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

12.20

  1.  

NIŢU L. FLORIAN VALENTIN

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

12.30

  1.  

PAVEL M. C. EDUARD ADRIAN

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

12.40

  1.  

POPA M. D. ANDREEA SIMONA

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

12.50

  1.  

POPA-GHEORGHE C. ANDREI DAVID

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

13.00

  1.  

RODEAN O. C. ANDREEA NICOLETA

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

13.10

  1.  

ROȘCA-GRIGORE I. ANDREI

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

13.20

  1.  

SÎRBU GH. MARIA ALEXANDRA

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

13.30

  1.  

SÎRBU N. IOANA CĂTĂLINA

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

13.40

  1.  

STOICANA C. RADU MARIAN

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

13.50

  1.  

TÎRȚĂU A. NICOLAE VALENTIN

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

14.00

  1.  

UNTESCU-IONIŢĂ A. L. ALEXANDRU SORIN

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

14.10

  1.  

VOICU M. COSTIN GEORGIAN

Lb. Engleza

Colegiul Tehnic „Dimitrie Leonida”

14.20

Site creat de Doimih